Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Cieśla szalunkowy
JOBS.PL
Ostatni raz zaktualizowane: 2020-07-08
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Obowiązki:

-Prace ciesielskie na budowie
-Przygotowywanie i składanie szalunków
-Praca na podstawie rysunku technicznego
Wymagania
Wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego - minimum 2 lat
-Umiejętność korzystania z rysunków technicznych
-Posiadanie karty CSCS - warunek konieczny
-Mile widziana znajomość języka angielskiego
-Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

-Pracę w Londynie
-Atrakcyjne wynagrodzenie 18 GBP brutto/h
-Zatrudnienie na warunkach brytyjskich
-Pomoc w załatwieniu formalności
Wynagrodzenie
18 GBP brutto/h
Lokalizacja
Londyn
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
JOBS.PL
O firmie
JOBS.PL to serwis, który od 16 lat zajmuje się rynkiem pracy. Doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, szybkość i efektywność w działaniu – te cechy sprawiły, że portalowi zaufało nam już ponad 11 tysięcy pracodawców. Misją firmy jest kojarzenie potencjalnych pracowników z pracodawcami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz doradztwo w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. To stawia ją na pozycji pioniera polskiego rynku pracy w tej dziedzinie. Doświadczenie zdobyte przez firmę w trakcie jej wieloletniej obecności w branży owocuje pod postacią bogatej oferty, jaką serwis JOBS.PL kieruje pod adresem swoich Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.
Adres email
info@jobs.pl
Numer telefonu
22 859 02 16
Adres
JOBS.PL Spółka Akcyjna Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93 02-797 Warszawa
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie