Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Kucharz / Chef de Partie (hotele 4 i 5 gwiazdkowe)
HEADHUNTERS Sp. z o.o.
Headhunters Sp z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie dań w przydzielonej sekcji,
• Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
• Przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

Oferta:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• 40 godzinny system pracy z możliwością pracy w weekendy,
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika,
• Urlop wypoczynkowy zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja: Wielka Brytania, Irlandia
Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych, z tematem wiadomości Kucharz/ CdP (hotele 4 i 5*)
Wymagania
• Wykształcenie kierunkowe (dyplom kucharza),
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza w hotelach 4 lub 5 gwiazdkowych, lub w renomowanych restauracjach,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Znajomość kuchni europejskiej,
• Umiejętność pracy w zespole.
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Lokalizacja
Chester

O firmie
HEADHUNTERS sp. z o.o. to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu. Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu. HEADHUNTERS Sp. z o.o. korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim.
Adres email
kadry@agencja-headhunters.eu
Numer telefonu
+48914348888
Adres
ul. Kmieca 27, 71-085 Szczecin hdhunters.com
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt