Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Opiekunka z zakwaterowaniem

MULTIPLE SOLUTION

Stała Stanowisko w Dodane 2012 12 05.

Agencja zatrudnienia MULTIPLE SOLUTION poszukuje osób pragnących podjąć pracę jako OPIEKUNKA Z ZAKWATEROWANIEM.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- wysoka kultura osobista,
- odpowiedzialność,
- cierpliwość,
- opiekuńczość i empatia,
- optymizm,
- umiejętności z zakresu prowadzenia domu i gotowania,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (zdobyte zarówno w toku edukacji, zatrudnienia, jak i podczas opieki nad członkiem rodziny),
- mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

- dostarczanie osobistej opieki 24/7: pomoc w utrzymaniu higieny, podawanie leków, pomoc w przemieszczaniu się, wypełnianie domowych obowiązków (gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy itp.) oraz aktywacja podopiecznego do życia w społeczeństwie.

Oferta:

- stałe zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
- wysokie wynagrodzenie od £1500 – 1800 / miesiąc,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
- opieka i wsparcie menedżera,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Jak Aplikować

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.