Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Opiekunki do dzieci Anglia
Cekal Recruitment
Ostatni raz zaktualizowane: 2017-05-26
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Dla naszego klienta znanej agencji au pair poszukujemy AU PAIR mothers help.
Program Au Pair polega na zamieszkaniu z rodziną angielską i pomocy w codziennych obowiązkach domowych a przede wszystkim w opiece nad dziećmi. Do zadań Au Pair należą lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków dla dzieci, pomoc w odrabianiu lekcji, odbieranie dzieci ze szkoły, robienie zakupów etc.

Wymagania
Idealna kandydatka to osoba pomiędzy 19-40 rokiem życia posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi, osoba nie paląca, lubiąca zwierzęta, posiadająca prawo jazdy oraz zdecydowana na podjęcie pracy na okres 6-12 miesięcy. Kandydatka musi znać język angielski na poziomie komunikatywnym/dobrym.

W zamian rodzina oferuję darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie, tygodniowe kieszonkowe od 90 do 200 GBP tygodniowo, pomoc w nauce języka angielskiego, własny pokój z dostępem do internetu oraz miłą atmosferę. Obowiązki domowe w wymiarze 40 h tygodniowo lub innym.

Nasz klient to znana brytyjska agencja Au pair która troszczy się o jej pracowników. Razem oferujemy pełne wsparcie podczas całego etapu rekrutacyjnego oraz podczas trwania programu. Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z au pair jak i z rodziną goszczącą.
Wynagrodzenie
200 GBP/tydzień

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Cekal Recruitment
Adres email
kontakt@cekal.pl
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie