Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Opiekunki z zamieszkaniem- hrabstwo Hampshire- 2180 GBP/m
M&B Agencja Pracy
Rodzaj pracy
NR oferty pracy 1/15
Jesteś osobą przyjazną, miłą i chcesz nieść pomoc starszym, potrzebującym osobom?

Agencja Pracy M&B ( KRAZ 9486) dla swojego klienta poszukuje:
OPIEKUNEK Z ZAMIESZKANIEM -Anglia

Wymagania:
* komunikatywna znajomość j. angielskiego
*paszport niezbędny- do zaświadczenia o niekaralności w UK
* 2 referencje z poprzednich miejsc pracy
* zaświadczenie o niekaralność z Polski (nie trzeba tłumaczyć)
* mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami

Zapewniamy:
* legalne zatrudnienie w UK
* szkolenie - zakwaterowanie 10 GBP dziennie ze śniadaniem ( można zapłacić po pierwszej wypłacie)
* skierowanie do pracy po szkoleniu - nie ma powrotu do Polski
* wynagrodzenie od 450 do 500 GBP tygodniowo brutto

Zakres obowiązków:
*pomoc przy codziennych obowiązkach
* w niektórych przypadkach pomoc przy higienie intymnej
* prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zakupy
* towarzyszenie w czasie spacerów, wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
Zgłoszenia - CV w języku angielskim, mile widziane zdjęcie, prosimy przesyłać na adres z dopiskiem: 1/15 lub Opiekunka - Anglia

rekrutacja@mbmbwork.eu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 Nr 101, poz 926, ze zm).
KRAZ 9486
www.mbmbwork.eu
Wymagania
Wynagrodzenie
2180 GBP

Adres email
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt