Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Praca dla Opiekuna Osób Starszych/Healthcare Assistant, Williton, Taunton, UK
Axamo Recruitment
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-04-12
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Praca dla Opiekuna Osób Starszych/Healthcare Assistant, Williton, Taunton, UK

Axamo Recruitment obecnie prowadzi rekrutacje do domu opieki (Care Home with Nursing) na stanowisko: Opiekun Osób Starszych/Healthcare Assistant

Stała praca na pełen etat, 36 godzin tygodniowo, dostępne nadgodziny. System zmianowy, zmiany dzienne i nocne, stawka godzinowa £7.88, dodatek 50p za nocne zmiany oraz £1 za weekendy.

Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego, wcześniejsze doświadczenie (opieka nad osobami starszymi), mile widziane kwalifikacje NVQ2, możliwość odbycia rozmowy poprzez SKYPE/PHONE.

Ref: CA / Williton

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim na adres: carestaff@axamo.co.uk /Phone: 02035984144
Wymagania
Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego, wcześniejsze doświadczenie (opieka nad osobami starszymi), mile widziane kwalifikacje NVQ2, możliwość odbycia rozmowy poprzez SKYPE/PHONE.
Wynagrodzenie
7.88 GBP

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Axamo Recruitment
O firmie
Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Za masz główny cel stawiamy sobie zrozumieć biznes i jego zmieniające się potrzeby dostosowując w ten sposób nasze sposoby działania do potrzeb rynku.
Adres email
praca@axamo.pl
Numer telefonu
222660250
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie