Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Praca dla pielęgniarki – Anglia

Global Eyes Recruitment (UK) Ltd

Stała Stanowisko w Dodane 2013 11 18.

Global Eyes Recruitment (UK) Ltd jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się rekrutacją opiekunów i pielęgniarek do domów opieki w Londynie oraz całej Wielkiej Brytanii. Należymy do Grupy Maxim Eyes UK Ltd.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pielęgniarza/pielęgniarki w domach opieki w Londynie oraz całej Wielkiej Brytanii.

Wymagania
• wykształcenie pielęgniarskie
• doświadczenie zawodowe
• doświadczenie w opiece
• rejestracja w NMC lub w trakcie rejestracji
• komunikatywny angielski
• mile widziane ważne prawo jazdy
• entuzjazm, zaangażowanie
• doskonałe umiejętności komunikacyjne

Obowiązki
• wsparcie i pomoc podopiecznym we wszystkich aspektach życia codziennego
• zapewnienie wysokiego standardu opieki fizycznej, emocjonalnej i społecznej
• zapewnianie opieki pielęgniarskiej na wysokim poziomie
• współpraca z menadżerem domu opieki
• nadzór oraz szkolenie opiekunów
• zapewnienie bezpieczeństwa pensjonariuszom
• ustalaniu grafików/dyżurów
• administrowanie lekami
• raportowanie kierownictwu

Oferujemy
• umowę o pracę z zarobkami od 11,20 GBP do 13,50 GBP za godzinę/brutto
• 38-40 godzin pracy/tydzień
• 28 dni płatnego urlopu/rok
• szkolenie
• możliwość odbioru z lotniska
• zakwaterowanie
Oferty pracy dostępne teraz: Londyn oraz cała Wielka Brytania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres mailowy podany poniżej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy dodać klauzulę:
I hereby declare that all the facts and information provided for this cover letter and CV are true. I allow my personal data stated in the abovementioned applications to be processed for the purpose of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29/08/1997 (Dz.Ust.No.133, item 883)

Global Eyes Recruitment (UK) Ltd, Part of the Maxim Eyes Group, 1st & 3RD Floor, 56-58 High Street Sutton, Surrey, SM1 1EZ Tel: +44(0)208 722 5767 Fax: +44(0)208 642 9912

Wymagane Umiejętności

Firma Oferuje

11,20 do 13,50 GBP/godz.

Jak Aplikować

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.