Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Pracownik gastronomii coffee shop Anglia
Imperial
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-06-14
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Praca sezonowa w Anglii. Rozpoczęcie pracy od zaraz.Nie wymagane doświadczenie. Pracodawca zapewnia przeszkolenie do pracy.

Praca w cateringu typu "coffee shop / restauracja". Obsługa klienta, wydawanie i kasowanie za posiłki oraz proste czynności związane z przygotowaniem hot-dogów, hamburgerów czy fish and chips.

Kontrakt od maja 2018 do końca października 2018. Praca na terenie centrum rozrywkowi dla dzieci, zlokalizowanego na południowym wybrzeżu Anglii z piękną szeroką plażą.

Różne godziny pracy w zależności od aktualnych zapotrzebowań pracodawcy, średnio od 9.00 do 18.00. Praca w pełnym wymiarze godzinowym. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Oferta idealna dla osób które pracowały np. w McDonald’s albo gdziekolwiek w baraży gastronomicznej, np. sezonowo na kuchni, w barze, pubie, restauracji, ale nie jest to warunek konieczny.

Warunki

Stanowisko: Pracownik gastronomii coffee shop
Kraj: Anglia, Littlehampton
Nr oferty: 701
Długość kontraktu: Maj 2018 - Październik 2018
Wynagrodzenie brutto: £318/tygodniowo (dla osób powyżej 25 roku życia), £289/tygodniowo (dla osób powyżej pomiędzy 21-24 roku życia), £219/tygodniowo (dla osób pomiędzy 18-20 rokiem życia, £175/tygodniowo (dla osób pomiędzy 16-17 rokiem życia).
Tygodniowy czas pracy: 5-6 dni w tygodniu (również praca w weekendy)
Zakwaterowanie: DARMOWE (zapewnione i opłacane przez pracodawcę w pokoju 2-osobowym)
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych
Wymagania
Wymagania

Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczanie w gastrotomii typu, ale nie jest to warunek konieczny, ponieważ pracodawca przeprowadzi na miejscu szkolenie na stanowisku pracy. Wymagane są chęci do pracy w gastrotomii typu "fast-food".
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Przynajmniej komunikatywny angielski.
Wymagania dodatkowe: brak danych

APLIKACJA: http://www.imperial.org.pl/701:pracownik-gastronomii-coffee-shop--littlehampton-anglia

Kontakt:
Imperial
www.imperial.org.pl
tel. 94 3400054
Wynagrodzenie
£318/tygodniowo (dla osób powyżej 25 roku życia)
Lokalizacja
Littlehampton

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Imperial
O firmie
Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głownie praca w Anglii.
Adres email
biuro@imperial.org.pl
Numer telefonu
943400054
Numer telefonu komórkowego
943400054
Adres
Koszalin
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie