Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Wielka Brytania
Liczba ludności – 63,23 miliona
Waluta – Funt szterling
Wskaźnik bezrobocia – 7,5%
Język urzędowy – język angielski

Wielka Brytania jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej Europie ze stolicą w Londynie. W chwili obecnej stopa bezrobocia w Wielkiej Brytanii jest dosyć wysoka, pomimo tego znalezienie pracy na Wyspach jest realne i możliwe. Wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego. Poszukiwane osoby do pracy to przede wszystkim osoby z doświadczeniem gastronomicznym, specjaliści oraz osoby do pracy na produkcji. Jeśli twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo dobra możesz znaleźć pracę również w biurze oraz administracji.

Tapicerzy/rki – praca w Anglii
B&W
Ostatni raz zaktualizowane: 2017-04-17
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Agencja Pracy B&W nr ref. 7629 poszukuje Tapicerów do Wielkiej Brytanii /Norfolk/. Praca przy meblach /obicia itp/. Zarobki na początek 8,50funta plus nadgodziny. Średnie tygodniowe wynagrodzenie Tapicera wynosi od 450funtów tygodniowo.
Dodatkowe informacje
Pomagamy z zakwaterowaniem/ około 60funtow tygodniowo/. Przygotowujemy plan podróży dla pracownika wyjeżdżającego do Anglii. Osoby zainteresowane proszę o CV /Word/ w j. angielskim na mail: priorytet2012@wp.pl
W aplikacji proszę wykazać swoje doświadczenie tapicerskie, gdyż pracodawca decyzje rekrutacyjne podejmuje na podstawie CV. W temacie wiadomości proszę napisać Tapicer oraz datę gotowości wyjazdu.
Wymagania
Wymagamy doświadczenia w zawodzie oraz podstawowej znajomości angielskiego.
Wynagrodzenie
Zarobki na początek 8,50funta plus nadgodziny. Średnie tygodniowe wynagrodzenie Tapicera wynosi od 450funtów tygodniowo.

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
B&W
O firmie
Pośrednictwo pracy za granicą
Adres email
priorytet2012@wp.pl
Adres
Szczecin
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie