Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Brukarz – Austria

NordWind

Stała Stanowisko w Dodane 2013 11 07.

Agencja Pośrednictwa Pracy NordWind (nr licencji 7572) dla austriackiego kontrahenta poszukuje osób na stanowisko Brukarz

Prosimy o aplikowanie wyłącznie osoby spełniające w/w kryteria.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające kryteria prosimy o przesłanie aplikacji na podany niżej adres mailowy. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

- CV w j. polskim,
- CV w j. niemieckim (warunek konieczny),
- zdjęcia własnych prac.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Wymagane Umiejętności

  • - dobra znajomość języka niemieckiego, - min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie (układanie kostki brukowej, krawężników, drenażu, studzienek), - umiejętność czytania rysunku technicznego, - umiejętność posługiwania się niwelatorem, - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą, - prawo jazdy kat.B + własne auto.

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12/07/2013

Ostrzeżenie!


Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.


Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.