Opis pracy
 Belgia
Liczba ludności – 11, 14 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 9%
Język urzędowy – język francuski, język niderlandzki, język niemiecki

Belgia jest państwem federacyjnym położonym w południowych Niderlandach nad rzekami Skaldą i Mozą. Stolicą Belgii jest Bruksela, będąca jednocześnie stolicą Unii Europejskiej. W Belgii obowiązują trzy języki urzędowe, co jest dużym udogodnieniem dla osób poszukujących zatrudnienia. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to mechanicy samochodowi, opiekunki do dzieci, specjaliści z fachem w ręku oraz magazynierzy. Bardzo popularna jest również praca sezonowa.

Mechanik maszyn rolniczych (Belgia)
Maintec
Belgia
Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

naprawa i serwis maszyn rolniczych takich jak: traktory, spycharki wiązarki do słomy, itp.
naprawa pod względem mechanicznym, hydraulicznym, elektrycznym
spawanie MIG/MAG
wymiana cylindrów, naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, olejów
naprawa silników (montaż, demontaż silnika, uszkodzonych części silnika)
naprawa pomp hydraulicznych, wymiana osi
naprawa instalacji na podstawie planów instalacji elektrycznej
Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: praca@maintec.net
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1996 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016., poz. 922).
Certyfikat KRAZ nr 275
Wymagania
Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
Wykształcenie techniczne
Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
Mile widziane – prawo jazdy kat. C/E

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15€ brutto/h
legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
dodatek rodzinny
pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
pracę na dłuższy okres czasu
ubranie robocze
Wynagrodzenie
14
Lokalizacja
Hasselt
Nazwa firmy
Maintec
O firmie
Maintec jest wyspecjalizowanym dostawcą personelu technicznego w Europie. Wraz ze swoimi oddziałami w Holandii, Polsce, Belgii, Niemczech, Hiszpanii i Czechach i z oddziałami partnerskimi w innych krajach europejskich Maintec jest w stanie znaleźć dla Ciebie odpowiedniego specjalistę. Maintec jest specjalistą w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników w następujących branżach: Przemysł motoryzacyjny Przemysł stoczniowy Inżynieria mechaniczna Inżynieria cywilna Budownictwo Inżynieria Przemysł Maintec jest częścią holenderskiej grupy Humares.
Adres email
opole@maintec.net
Numer telefonu
774539384, 774539557
Numer telefonu komórkowego
606917726
Adres
Pl. Wolności 4 45-018 Opole
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt