Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Belgia
Liczba ludności – 11, 14 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 9%
Język urzędowy – język francuski, język niderlandzki, język niemiecki

Belgia jest państwem federacyjnym położonym w południowych Niderlandach nad rzekami Skaldą i Mozą. Stolicą Belgii jest Bruksela, będąca jednocześnie stolicą Unii Europejskiej. W Belgii obowiązują trzy języki urzędowe, co jest dużym udogodnieniem dla osób poszukujących zatrudnienia. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to mechanicy samochodowi, opiekunki do dzieci, specjaliści z fachem w ręku oraz magazynierzy. Bardzo popularna jest również praca sezonowa.

Orderpicker EPT okolice Bredy (Meer Belgia)
KBTI Poland
Ostatni raz zaktualizowane: 2019-11-29
Belgia
Rodzaj pracy
Szukasz stabilnej pracy, ze stałymi godzinami i możliwością stałego kontraktu? Masz doświadczenie w obsłudze wózków EPT / przy zbieraniu zamówień? Komunikujesz się w języku angielskim / niderlandzkim? Masz możliwość zakwaterowania w okolicy Meer i transportu? Nie przeszkadza Ci praca z żywnością, w temperaturze ok 10 stopni?
Mamy ofertę dla Ciebie!!!
Dla Naszego klienta w Belgii poszukujemy obecnie orderpickerów z EPT.
Oferujemy:
- stabilną pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30 – 16:30 (możliwość nadgodzin),
- umowę na belgijskich warunkach,
- stawkę 12,82 euro/h brutto,
- bony na posiłki 7 euro, za przepracowany dzień,
- dodatek za dojazdy do pracy.
Dodatkowe informacje
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując EPT Meer
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Wymagania
Doświadczenie w pracy, jako orderpicker z EPT. Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego. Własne zakwaterowanie oraz transport.
Wynagrodzenie
12,82 euro / h brutto
Lokalizacja
Meer

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
KBTI Poland
O firmie
+48796662292
Adres email
rekrutacja@kbti.pl
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie