Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
Konsultant telefoniczny – branża finansowa (Czechy)
Adecco
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-09-13
Czechy Republika
Rodzaj pracy
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Mieszkasz w województwie śląskim? Interesujesz się pracą w Czechach? Mamy ofertę dla Ciebie, nie musisz mieć doświadczenia żeby pracować na stanowisku:

Konsultant telefoniczny – branża finansowa
Miejsce pracy: Czechy, Ostrava
Numer Ref.: CS/Cz/09.2018

Do Twoich zadań będzie należało:
- kompleksowa obsługa klienta
- informowanie klientów o ofercie i nowych produktach na rynku finansowym

Oferujemy Ci:

• Umowę o pracę zgodną z czeskim Kodeksem Pracy
• Wynagrodzenie podstawowe + premia (od 2500 do 3300 zł brutto)
• Bonusy pieniężne oraz nagrody dla najlepszych pracowników (telefony komórkowe, telewizory, laptopy, wycieczki itp.)
• Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrożeniowe
• Darmowy dojazd do miejsca pracy dla pracowników ze Śląska (Bus Rybnik- Wodzisław- Jastrzębie-Ostrava, oraz Bus Cieszyn-Ostrawa)
• Szybką możliwość awansu
• Możliwość wyjazdu zagranicznego i budowania własnej ścieżki kariery

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mail:

Agnieszka.gryszpinska@adecco.com

Chcesz porozmawiać o ofercie pracy, zadzwoń do nas: 601 550 296

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.
Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych!
Wystarczy, że: posiadasz wykształcenie średnie, jesteś asertywny i systematyczny, angażujesz się w swoją pracę i wytrwale dążysz do osiągnięcia zamierzonych celów
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie podstawowe + premia (od 2500 do 3300 zł brutto)
Lokalizacja
Ostrava
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Adecco
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie