Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Francja
Liczba ludności – 63,753 miliona
Waluta – Euro, Frank CFP
Wskaźnik bezrobocia – 10,9%
Język urzędowy – język francuski

Francja leży w zachodniej części Europy, jej stolicą jest Paryż. Jest to kraj bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym. Na pracę mogą liczyć wszyscy ze szczególnym uzględnieniem specjalistów oraz pracowników gastronomicznych. Olbrzymim atutem jest znajomość języka francuskiego. We Francji jest ustanowione zasadnicze wynagrodzenie minimalne i w zależności od wieku pracownika oscyluje ono od 7 do 9 euro brutto na godzinę. Najczęściej pojawiające się oferty pracy skierowane są do spawaczy, monterów i elektryków.

Operator Programista frezarki lub tokarki CNC
JOBSPLUS
Ostatni raz zaktualizowane: 2022-05-11
Francja
Rodzaj pracy
Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia
Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłu wytwórczego zlokalizowanej we Francji, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko operatora programisty frezarki lub tokarki CNC. Firma od 2000 roku świadczy usługi dla klientów działających m.in. w przemyśle rolno-spożywczym, jądrowym, kolejowym, wtryskiwania tworzyw sztucznych oraz maszyn specjalnych.

Stanowisko: Operator Programista frezarki lub tokarki CNC
Miejsce pracy: Francja – Burgundia Chalon-sur-Saône (pół.-wsch. / centr.)

Zakres obowiązków:
•małoseryjna jednostkowa (1-10) produkcja elementów o różnych wymiarach
•obróbka materiałów: stal, stal nierdzewna, aluminium, plastik, miedź
•obsługa i programowanie CNC frezarki lub tokarki

Oferta:
•legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
•francuski pełen etat – 35h + nadgodziny (ok. 39h tyg.) – praca od pon. do pt.
•co najmniej 3-miesięczny kontrakt po 1-miesięcznym okresie próbnym
•wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia – do negocjacji
•dodatek 10% od wynagrodzenia za wykonanie misji
•wypłacany ekwiwalent za urlop
•dodatkowo płatne nadgodziny – wg przepisów francuskich (pow. 35h +25% stawki godzinowej, pow. 43h +50% s.g.)
•dieta – codziennie dodatkowe 6,40 euro na rękę na jedzenie
•darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 2,3-os. pokoje, dostępna lodówka, kuchenka, pralka, bezpłatne Wi-Fi
•elastyczność z naszej strony w zakresie ustalenia terminu wyjazdu do pracy
•sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektroniczną
Dodatkowe informacje
Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c4463ceb06474702a6d9dd4a394b1122


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs+ z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną " i/lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs+ z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną "
Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Czekamy na Twój telefon – służymy pomocą:
519474103 / patrycja.oglaza@jobsplus.pl
Wymagania
•doświadczenie jako operator programista CNC min. 5 lat
•znajomość systemów sterowania CNC: HEIDENHAIN - w przypadku frezarki, FANUC - w przypadku tokarki
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•mile widziane: kurs operatora obrabiarek CNC, komunikatywna znajomość języka francuskiego/angielskiego
Wynagrodzenie
do negocjacji
Lokalizacja
Chalon-sur-Saône

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
JOBSPLUS
Adres email
zagranica@jobsplus.pl
Adres
ul. Bonarka 11
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie