Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Francja
Liczba ludności – 63,753 miliona
Waluta – Euro, Frank CFP
Wskaźnik bezrobocia – 10,9%
Język urzędowy – język francuski

Francja leży w zachodniej części Europy, jej stolicą jest Paryż. Jest to kraj bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym. Na pracę mogą liczyć wszyscy ze szczególnym uzględnieniem specjalistów oraz pracowników gastronomicznych. Olbrzymim atutem jest znajomość języka francuskiego. We Francji jest ustanowione zasadnicze wynagrodzenie minimalne i w zależności od wieku pracownika oscyluje ono od 7 do 9 euro brutto na godzinę. Najczęściej pojawiające się oferty pracy skierowane są do spawaczy, monterów i elektryków.

Slaugės, ypač tos, kurios turi teises ir gali lankyti ligonius
BALTIC UNION
Ostatni raz zaktualizowane: 2014-05-28
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Skubiai reikalingos slaugės, turinčios B. kategorijos teises, nuolatiniam darbui. REIK CV
Vietovė - Slough, UK.
Darbo pobūdis - klientų slaugymas ir priežiūra lankant namuose. Teisės reikalingos, kad būtų galimybė nuvažiuoti ir per dieną aplankyti kelis ligonius. Darbo patirtis NEBŪTINA, amžius taip pat nėra svarbus. Gyvenimas ATSKIRAI.
Siūlomas atlyginimas: £8.20/val. darbo dienomis, £9.20/val. savaitgaliais. Vairuojančios ir galinčios aplankyti ligonį slaugės uždirba daugiau( £14/val )(Kompanija suteikia automobilį, kiekvienais metais išmokamas £350.00 priedas.
Gyvenamąją vietą padedama susirasti.
Visiems darbuotojams organizuojami apmokymai.

Reikalinga anglų k., nes prieš vykstant būtų pokalbis, tikrinamos Jūsų anglų k. žinios.


Wymagania
Anglų kalba
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
BALTIC UNION
O firmie
+37068337735
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie