Opis pracy
Pomocnik elektryka/elektromonter hiszpania
ELMERSYSTEM
Hiszpania
Obecnie poszukujemy: Pomocnika Elektryka/Elektromontera przy podłączaniu paneli fotowoltaicznych na terenie Hiszpanii

Obowiązki:
podłączanie paneli fotowoltaicznych
układanie kabli
inne zadania zlecone przez brygadzistę

Firma zapewnia:
przelot/przejazd do kraju docelowego
zakwaterowanie
codzienny dojazd do pracy
odzież ochronną
narzędzia
szkolenia
długoterminowe kontrakty przez cały rok
wypłatę raz w miesiącu a zaliczki co tydzień
nadgodziny

Mile widziane:

uprawnienia SEP
znajomość hiszpańskiego lub angielskiego lub niemieckiego
doświadczenie na zagranicznych projektach
prawo jazdy kategorii B

Telefon: 532 791 208
532 791 193

Prosimy koniecznie załączyć swoje CV.
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
odpowiedniego wykształcenia lub równoważnego doświadczenia
zaangażowania
umiejętności pracy w zespole
Wynagrodzenie
10000-15000

Nazwa firmy
ELMERSYSTEM
O firmie
Firma Elmersystem, z siedzibą w Warszawie, działa w branży metalurgiczno-budowlanej, świadcząc usługi jako podwykonawca na inwestycjach realizowanych w Polsce i za granicą. Swoją działalność prowadzimy w sektorze budownictwa i przemysłu, gwarantując wysoką jakość usług w przystępnej cenie.
Adres email
biuro@elmersystem.pl
Numer telefonu
532791208
Adres
Ul. Aleksandra Wejnerta 21/23/8
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt