Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Dojarz - praca na gospodarstwie przy dojeniu krów i kóz - holandia
Staff Complete Recriutment
Holandia
Dla naszego klienta w Holandii poszukuję osób do pracy na gospodarstwie przy mechanicznym dojeniu krów, kóz i opiece nad cielakami.

Gwarantujemy bardzo dobre warunki, stałą pracę 45-60 godzin tygodniowo i szczegółowe informacje na temat pracy przed wyjazdem.

OFERUJEMY:

- legalną pełnoetatową pracę na terytorium Holandii;

- wynagrodzenie €10,05 - €10,71 brutto/godz;

- cotygodniowe wypłaty;

- zakwaterowanie zgodne z normami prawa holenderskiego €54,50/tydz;

- ubezpieczenie €23,99 tydzień;

- regularny system urlopowy (np: 6 tygodni pracy i 3 tygodnie wakacji lub 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wakacji);

- zwrot kosztów dojazdu do pracy od €0,15 do €0,19 za 1 km; - opiekę polskojęzycznych koordynatorów 24/7;

WYMAGANIA:

- pewne doświadczenie z mechanicznym dojeniem krów lub kóz

- język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu podstawowym

- prawo jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem) - zamiłowanie do pracy ze zwierzętami

OBOWIĄZKI:

- głównie mechaniczne dojenie krów lub kóz. Dodatkowe obowiązki:

- opieka i karmienie cieląt;

- praca z maszynami (na przykład karmienie krów ciągnikiem + mieszalnikiem).

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

adrian@karierawholandii.pl lub +48 600134 877
Wymagania
WYMAGANIA:

Wynagrodzenie

O firmie
Zadaniem naszej agencji rekrutacyjnej jest stworzenie możliwości podjęcia pracy i zarabiania w Holandii w szybki, bezpieczny i prosty sposób. Zapewniamy opiekę z naszej strony podczas całego procesu rekrutacji.
Adres email
adrian@karierawholandii.pl
Numer telefonu komórkowego
600134877
Adres
Sienno ul. Kotomierska 20, 86-022 Dobrcz
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt