Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Holandia oferta świąteczna - wyjazd już 18.12.2018!
Axidus International Sp. z o.o.
Holandia
Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na okres około pięciu tygodni (z możliwością dłuższej współpracy). Wyjazd już 18 grudnia (powrót 19 stycznia).

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie na czas trwania oferty!

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu i Hagi, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

NASZE WYMAGANIA:
- elastyczność i motywacja do pracy
- dyspozycyjność na okres minimum 5 tygodni również w okresie Świąt i Nowego Roku
- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego

OFERUJEMY:
- stawkę podstawową w granicach 10 euro/h brutto plus dodatki zmianowe (125% i 150%)
- przewidywane tygodniowe zarobki 300-500 euro netto w zależności od liczby godzin pracy
- wypłaty regulowane tygodniowo
- darmowe zakwaterowanie z Internetem (zwrot kosztów zakwaterowania po zakończeniu umowy – do 380 euro za 4 tygodnie pobytu)
- ubezpieczenie i dojazd do pracy
- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- zorganizowany transport z Polski do Holandii
- paczki świąteczne od pracodawcy
- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV* na adres mailowy

pracaswieta@axidus.pl

lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/

Skontaktujemy się telefonicznie i mailowo

Zapraszamy!

*W CV prosimy o zamieszczenie zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.”
Wymagania
Wynagrodzenie
- stawka podstawowa w granicach 10 euro/h brutto plus dodatki zmianowe (125% i 150%)
Lokalizacja
okolice Rotterdamu i Hagi

O firmie
Jesteśmy jednym z liderów branży sektora produkcyjno-ogrodniczego, obsługującego klientów w zachodniej części Holandii. Naszymi klientami są firmy z najróżniejszych branż. Wiele zleceń pochodzi od klientów z sektora warzyw i owoców, u których nasi pracownicy zajmują się m.in. pakowaniem i kontrolą jakości produktów.
Adres email
biuro@axidus.pl
Numer telefonu
774028070
Numer telefonu komórkowego
797401094
Adres
ul. Kołłątaja 10/5, 45-064 Opole
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt