Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Orderpicker/Magazynier
Adecco
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-08-27
Holandia
Rodzaj pracy
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Orderpicker/Magazynier

Numer ref. NL/08.2018

Obsługujemy kilka magazynów na terenie Holandii m.in. w: Tilburgu, Venlo, Beilen, Zwolle
Wymagania
Do Twoich zadań będzie należało:

• Orderpicking - zbieranie zamówień na magazynie ze skanerem lub w systemie słuchawkowym (różne magazyny z różnym asortymentem)
• Proste prace magazynowe: pakowanie, kontrola jakości, praca na dziale zwrotów, przygotowywanie do wysyłki
• Praca w systemie zmianowym: 2 lub 3 zmiany


Od kandydatów oczekujemy:

• Dyspozycyjności do podjęcia pracy w ciągu tygodnia
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane prawo jazdy kat. B


Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie od €9,91 do €11,87 brutto/1h + dodatki za pracę zmianową (w zależności od magazynu stawki się różnią)
• Zakwaterowanie w cenie €95,40 tygodniowo
• Ubezpieczenie €19,40 tygodniowo
• Bezpłatny dojazd do pracy samochodem służbowym


Przesyłanie CV:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego NL/08.2018 na adres mail: sandra.blach@adecco.pl

Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Adecco
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie