Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Orderpicker/pracownik magazynowy
Adecco
Ostatni raz zaktualizowane: 2020-01-08
Holandia
Rodzaj pracy
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszych klientów: XPO, Albert Heijn oraz Rhenus Logistics poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy - Holandia
Numer ref. Orderp/NL/2020
Miejsce pracy: Tilburg, Zwolle, Zaandam

Start pracy: 13.01, 20.01, 27.01.2020

Uprzejmie informujemy o ograniczonej ilości wolnych miejsc.

Zadania:

• Orderpicking - zbieranie zamówień za pomocą voicepick, skaner lub wydruk
• Prace magazynowe: pakowanie, kontrola jakości, praca na dziale zwrotów, przygotowywanie do wysyłki, rozładunek/załadunek kartonów itd
• Praca w systemie zmianowym: 3 zmiany

Praca na hali ciepłej.
Nie musisz mieć doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki! :)

Oferujemy:

• Holenderską umowę z oddziałem Adecco Netherlands na okres minimum 13 tygodni z możliwością przedłużenia
• Wynagrodzenie od 10,00 do 11,40 euro brutto/h + dodatki za pracę w systemie zmianowym (stawka różni się w zależności od magazynu oraz ukończonego wieku kandydata)
• Zakwaterowanie zapewnione w jednym z dostępnych bungalow parków (tańsze koszty zakwaterowania dla osób poniżej 21 roku życia!)
• Ubezpieczenie €23,41 tygodniowo
• Dojazd do pracy samochodem służbowym w kwocie €15 tygodniowo (w tej kwocie możliwość korzystania z samochodu do celów prywatnych)

Przesyłanie CV:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania
Wymagamy jedynie dyspozycyjności na dłuższy okres czasu (min. 13 tygodni z możliwością przedłużenia) oraz komunikatywnej znajomości j. angielskiego.
Wynagrodzenie
10,00 do 11,40 euro brutto/h + dodatki za pracę w systemie zmianowym (stawka różni się w zależności od magazynu oraz ukończonego wieku kandydata)
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Adecco
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie