Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Pakowanie owoców i warzyw - Holandia od zaraz!
Axidus International Sp. z o.o.
Holandia
Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje - dla holenderskiego klienta - pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia Południowa)

Opis stanowiska:
Pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw zgodnie z zamówieniami. Praca do 60 godzin tygodniowo. Umowa zawierana jest na 12 tygodni z możliwością przedłużenia, a nawet stałej współpracy.

Wyjazd możliwy również w parach i grupach znajomych - zapewniamy wspólne zakwaterowanie.

Stawka: do 10,50 euro/h podstawa, plus dodatki zmianowe, nadgodziny i weekendy (płatne +25% i +50%).

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:
- przewidywane podstawowe zarobki na rękę do około 350 euro na tydzień
- pierwszą pensję po dwóch tygodniach pracy
- możliwość szybkiego wyjazdu
- legalne i stabilne zatrudnienie
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (z Internetem)
- organizujemy transport do Holandii

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/

lub wysłanie CV* na nasz adres e-mail

biuro@axidus.pl

Skontaktujemy się!
Wymagania
*W CV prosimy o zamieszczenie zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”
Zgody prosimy dodać na końcu aplikacji.
Wynagrodzenie
od 10,08 do 14,22 euro/h
Lokalizacja
okolice Rotterdamu i Hagi

O firmie
Jesteśmy jednym z liderów branży sektora produkcyjno-ogrodniczego, obsługującego klientów w zachodniej części Holandii. Naszymi klientami są firmy z najróżniejszych branż. Wiele zleceń pochodzi od klientów z sektora warzyw i owoców, u których nasi pracownicy zajmują się m.in. pakowaniem i kontrolą jakości produktów.
Adres email
Numer telefonu
774028070
Numer telefonu komórkowego
797401094
Adres
ul. Kołłątaja 10/5, 45-064 Opole
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt