Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Slaugės, ypač tos, kurios turi teises ir gali lankyti ligonius
BALTIC UNION
Ostatni raz zaktualizowane: 2014-05-28
Wielka Brytania
Rodzaj pracy
Skubiai reikalingos slaugės, turinčios B. kategorijos teises, nuolatiniam darbui. REIK CV
Vietovė - Slough, UK.
Darbo pobūdis - klientų slaugymas ir priežiūra lankant namuose. Teisės reikalingos, kad būtų galimybė nuvažiuoti ir per dieną aplankyti kelis ligonius. Darbo patirtis NEBŪTINA, amžius taip pat nėra svarbus. Gyvenimas ATSKIRAI.
Siūlomas atlyginimas: £8.20/val. darbo dienomis, £9.20/val. savaitgaliais. Vairuojančios ir galinčios aplankyti ligonį slaugės uždirba daugiau( £14/val )(Kompanija suteikia automobilį, kiekvienais metais išmokamas £350.00 priedas.
Gyvenamąją vietą padedama susirasti.
Visiems darbuotojams organizuojami apmokymai.

Reikalinga anglų k., nes prieš vykstant būtų pokalbis, tikrinamos Jūsų anglų k. žinios.


Wymagania
Anglų kalba
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
BALTIC UNION
O firmie
+37068337735
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie