Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Praca w ogrodnictwie
Timing Sp. z o.o.
Ostatni raz zaktualizowane: 2020-06-24
Holandia
Rodzaj pracy
Lubisz wyzwania? Chcesz zarobić na wakacje ? Lubisz pracę na świeżym powietrzu? Truskawki to Twój ulubiony owoc? Jeżeli na większość odpowiedziałeś tak, powinieneś podjąć pracę w Holandii z Timing! Z Nami zdobędziesz doświadczenie i zarobisz na wymarzone wakacje.
#TwojaPracaMaZnaczenie
#PodejmijWyzwanie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
-sadzenie sadzonek truskawek na szklarni
-obrywanie pączków kwiatowych truskawek (praca na zewnątrz)
-pielęgnacja sadzonek truskawek

Zapewniamy:
-stawkę: 21 lat: 10.71€, 18 - 20 lat: 8,57€
-dodatki zmianowe
-opiekę polskich koordynatorów
-minimum formalności
-stabilną pracę
-zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
-pracę w miłej atmosferze

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj https://bit.ly/2VcwbzO
lub zadzwoń już teraz +48 660 554 500
Dodatkowe informacje
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Wymagania
Oczekujemy:
-zaangażowania
-doświadczenia (to dla nas atut)
-prawa jazdy kategorii B (to dla nas atut)
-dyspozycyjności przez okres 10 tygodni
Wynagrodzenie
10.71
Lokalizacja
Helenaveen

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Timing Sp. z o.o.
O firmie
Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 470. Od wielu lat pomagamy znaleźć pracowników dla naszych stałych klientów. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski. Nie ma znaczenia czy szukasz pracy na stałe czy na wakacje - zawsze dopasujemy ofertę do Twoich najmniejszych oczekiwań. Znajdziesz u nas pracę w produkcji, w logistyce, w ogrodnictwie a także w branży technicznej. Wśród branży technicznej należy wyróżnić w głównej mierze spawaczy, monterów czy ślusarzy. Jeżeli jesteś osobą energiczną, a przy tym odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną - sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii już teraz! Zmień swoją przyszłość na lepsze i podejmij wyzwanie z Timing!
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie