Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Pracownik produkcji nawet do 13 euro za godzinę- holandia
Klaver Sp. z o. o.
Ostatni raz zaktualizowane: 2016-11-24
Holandia
Rodzaj pracy
Jesteś idealnym kandydatem- mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 13 euro za godzinę, nadgodziny, pracę wśród Polaków, zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne.

Jesteśmy Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570. Poszukujemy osób zarówno bez znajomości języka oraz bez doświadczenia, jak również wykwalifikowanych specjalistów w danej dziedzinie. Posiadamy wiele ciekawych ofert pracy m.in.:

- pakowanie drobiu,
- sortowanie warzyw i owoców,
- bukiety ręczne i bandowe,
- praca przy plantach
- stroiki
- kompozycje kwiatowe,
- produkcja serów
- sortowanie odzieży
- pakowanie kapsułek kawy
- praca na hali przy kwiatach
- obsługa festiwali i eventów
- sprzątanie
- etykietowanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowo do każdej oferty pracodawca dolicza 8% pieniędzy wakacyjnych i 8% pieniędzy urlopowych.
Ponadto każdy pracownik może ubiegać się o zwrot nadpłaty podatku w rozliczeniu rocznym oraz o zwrot do 70% kwoty ubezpieczenia zdrowotnego.

Zajmujemy się kompleksowo całą organizacją wyjazdu. Z nami nie musisz martwić się o transport z Polski do Holandii, zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne czy codzienny dojazd do pracy. Zapewniamy również opiekę koordynatora, oraz pomoc w czasie całego okresu zatrudnienia.

Poszukujesz stałej lub dodatkowej pracy?
Prześlij do nas cv znajdziemy pracę dla Ciebie!

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
tel:+48 570 901 913 pn-pt 9-17 zapraszamy
e-mail: praca@klaverteam.com
Wymagania
brak wymagań
Wynagrodzenie
8,87

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Klaver Sp. z o. o.
O firmie
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób pragnących podjąć stałą lub sezonową pracę w Holandii. Jeśli szukasz pracy za granicą, pragniesz poszerzyć dotychczasowe doświadczenie lub uzyskać nowe kwalifikacje- nasza oferta skierowana jest do osób właśnie takich jak Ty.
Adres email
praca@klaverteam.com
Numer telefonu komórkowego
+48570901913
Adres
42-224 Częstochowa, ul. Gajcego 2
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie