Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Pracownik produkcji/Pakowacz (Holandia)
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Holandia
!!!TYLKO TERAZ!!! Zacznij z nami pracę i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na darmowe rozmowy, pisanie SMSów i Internet 3GB wewnątrz Unii Europejskiej! Pamiętaj, aby zapytać naszego Rekrutera o warunki promocji!

Oferta, którą czytasz dotyczy pakowania mięsa i ogólnych prac produkcyjnych dla holenderskiej firmy zajmującej się obróbką mięsa. Praca jest bardzo czysta i przyjemna jako, że wymieniony zakład dostaje gotowy produkt. Prócz dobrego wynagrodzenia do bardzo dużych plusów tej oferty z pewnością należy bliskość do stolicy Holandii – Amsterdamu. Dzięki temu każdą wolną chwilę będziesz mógł poświęcić na zwiedzanie tego pięknego miasta. Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy z pracowników raz w tygodniu dostaje 5 dużych paczek mięsa w prezencie od firmy.
Chcesz wyjechać ze swoją drugą połówką lub ze znajomymi? Dla nas to nie problem! Zorganizujemy dla was transport i zakwaterowanie tak, aby Was nie rozdzielać.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Opis stanowiska:
- pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji
- wszystkie inne prace pomocnicze

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
- zakwaterowanie: 87 euro/tydzień
- ubezpieczenie: 76,24 euro/miesiąc
- umowę o pracę tymczasową
- zakład pracy w okolicy Amsterdamu
- możliwe wyjazdy dla grup
- bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo
Dodatkowe informacje
Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.
Wymagania
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego albo holenderskiego
- chęć i motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Lokalizacja
Amsterdam

O firmie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą
Adres email
jjurecka@ottoworkforce.pl
Numer telefonu komórkowego
515732056
Adres
ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt