Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Rzeznik

Beetsma Sp.zo.o.

Stała Stanowisko w Dodane 2013 10 02.

Agencja pracy BEETSMA sp. z o.o. ( nr rej 5169) rekrutuje przez cały rok do prac fizycznych na terenie Holandii.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

RZEŹNIK

Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych RZEŹNIKÓW
(szef ubojni, strzelec, ubojowiec, praca na taśmie, rozbiór, wykrawanie, trybowanie różnych elementów itp.)

Wymagania:

- doświadczenie jako rzeźnik
- dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
- Chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
- mile widziane prawo jazdy

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- możliwość rozwoju zawodowego

CV w j. polskim i j. angielskim proszę przesłać na adres e-mail.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA:

KATOWICE: 32 202 90 40, ul. Moniuszki7

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wymagane Umiejętności

  • doświadczenie jako rzeźnik

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10/31/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.