Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Holandia
Liczba ludności – 16,77 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 7%
Język urzędowy – język niderlandzki

Holandia leży nad morzem Północnym i jest państwem należącym do Królestwa Niderlandów. Stolicą Holandii jest Amsterdam. Holandia zaliczana jest do krajów, w którym żyje się najlepiej z uwagi na przyjazne warunki polityczne, jak i społeczne. Duża liczba Polaków wyjeżdża do kraju Niderlandów za chlebem i bardzo często nie żałuje swojego wyjazdu. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to specjaliści różnej kategorii, magazynierzy oraz kierowcy. Równie popularna jest praca w ogrodnictwie oraz praca sezonowa.

Stolarz budowlany – domy prefabrykowane (Holandia)
NEXT s.c.
Ostatni raz zaktualizowane: 2021-07-19
Holandia
Rodzaj pracy
Agencja pracy NEXT s.c. poszukuje dla swojego klienta - znanej firmy holenderskiej zajmującej się budowa domów szkieletowych do pracy na stanowisku:


Stolarz budowlany – domy prefabrykowane (Holandia)


Praca polega na produkcji i montażu prefabrykowanych elementów konstrukcji dachów, ścian, stropów, elementów elewacji, itp. Praca na podstawie rysunków technicznych.
Dodatkowe informacje
Oferujemy:

• w pełni legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie – OD 420 - 440 EUR netto tygodniowo
• dodatek urlopowy (ponad 10%)
• dodatek wakacyjny )ponad 8%)
• zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport na terytorium Holandii – BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!!!
• nadgodziny dodatkowe płatne
• pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka polskich koordynatorów


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:


info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:


Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051
Wymagania
• Minimum 3 lat doświadczenia jako stolarz konstrukcyjny / wykonawca elementów prefabrykowanych;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
Wynagrodzenie
11000 PLN
Lokalizacja
Oosterhout

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
NEXT s.c.
O firmie
NEXT s.c. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne.
Adres email
info@nextagency.eu
Numer telefonu
795330633
Adres
Opole, ul. Spychalskiego 13
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie