Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Irlandia
Liczba ludności – 4,589 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 12,6%
Język urzędowy – język irlandzki, język angielski

Irlandia nazywana potocznie zieloną wyspą usytuowana jest w Europie Zachodniej. Jej stolicą jest Dublin. W roku 2012 Irlandia odnotowała wzrost gospodarczy, a co za tym idzie wzrost zarobków. Irlandia pozostaje atrakcyjnym krajem dla emigrantów, gdyż zarobki są tutaj bardzo wysokie. Średnie wynagrodzenie wynosi od 300 do 520 euro tygodniowo. Pracę może znaleźć każdy, kto posługuje się podstawowym językiem angielskim. Najczęściej spotykane oferty pracy skierowane są do specjalistów, fryzjerów oraz pracowników gastronomii.

Operator palownicy
JOBS.PL
Ostatni raz zaktualizowane: 2021-07-07
Irlandia
Rodzaj pracy
Obowiązki:

Obsługa sprzętu budowlanego: palownicy,
Praca na maszynach Soilmec CM50, CM70, R622, R625,
Kontrola stanu technicznego maszyn,
Przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
Zatrudnienie na warunkach irlandzkich,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
Pracę z zgranym zespole,
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.
Dodatkowe informacje
Aplikacje prosimy wysyłać na maila: irlandia@jobs.pl
Wymagania
Wymagania:

Doświadczenie na danym stanowisku,
Posiadanie niezbędnych uprawnień,
Dyspozycyjność,
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wynagrodzenie
19-22 euro/h brutto
Lokalizacja
okolice Dublina
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
JOBS.PL
O firmie
JOBS.PL to serwis, który od 16 lat zajmuje się rynkiem pracy. Doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, szybkość i efektywność w działaniu – te cechy sprawiły, że portalowi zaufało nam już ponad 11 tysięcy pracodawców. Misją firmy jest kojarzenie potencjalnych pracowników z pracodawcami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz doradztwo w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. To stawia ją na pozycji pioniera polskiego rynku pracy w tej dziedzinie. Doświadczenie zdobyte przez firmę w trakcie jej wieloletniej obecności w branży owocuje pod postacią bogatej oferty, jaką serwis JOBS.PL kieruje pod adresem swoich Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.
Adres email
info@jobs.pl
Numer telefonu
22 859 02 16
Adres
JOBS.PL Spółka Akcyjna Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A lok. 93 02-797 Warszawa
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie