Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Betoniarz Niemcy
EastGate Recruitment
Niemcy
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z okolic miasta Lipsk.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, dochodzą soboty.
Godziny pracy: od 40 do 50 godz. tygodniowo, ok. 173 do 215 godz. miesięcznie.
Wymagania
Główne zadania:

Praca w betoniarni przy produkcji i montażu prefabrykatów betonowych.
Układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym.
Budowa form.
Kontrolowanie jakości wykonanych elementów i obróbka / kosmetyka gotowego produktu.

Wymagania:

Zawód betonirz udokumentowany świadectwem lub 2-letnie doświadczenie przy betonowaniu.
Doświadczenie jako zbrojarz, cieśla szalunkowy zalecane.
Posiadanie doświadczenia przy produkcji w branży budowlanej, w wytwarzaniu betonowych elementów prefabrykowanych.
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Własny samochód - transport z kwatery do pracy jest zalecany.

Oferujemy:Główne zadania:

Wymagania:

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Dodatek urlopowy i świąteczny.
Stawka godzinowa brutto od: 12 do 13 euro (w zależności od kwalifikacji).
Dieta netto: 164 do 204 euro / tydzień (ok. 700 do 880 euro netto miesięcznie).
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2050 do 2300 euro + nadgodziny (w zależności od kwalifikacji i ilości dni pracy w miesiącu).
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 300 do 500 euro miesięcznie).
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Betoniarz Niemcy"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Wynagrodzenie
do ustalenia
Lokalizacja
zachodnie Niemcy

Adres email
east.gate.poland@gmail.com
Numer telefonu
512167223
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt