Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Brukarz- praca w Niemczech

Holbern

Stała Stanowisko w Dodane 2013 09 18.

Holbern sp z.o.o. – specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.
Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi brukarskie i architektury ogrodowej z okolic miejscowości, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
Brukarz – praca od zaraz
Wymagania:
- minimum kilkuletnie doświadczenie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- możliwość relokacji do Niemiec
- prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska:
- układanie kostki brukowej, kamienia w ogrodach oraz na posesjach, podjazdach i chodnikach (prywatne ogrody)

Pracodawca oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia zawodowego
- praca na cały etat
- pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz o wyszczególnienie miejsc pracy i wykonywanych czynności. CV prosimy wysłać na podany nizej adres mailowy wpisując w tytule DW/09/2013

Wymagane Umiejętności

  • - znajomość jęz. niemieckiego

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10/10/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.