Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Chef de Partie / Kucharz (Bawaria, Niemcy)
HEADHUNTERS Sp. z o.o.
Niemcy
Agencja Pracy Headhunters dla swojego klienta – 4* hotelu w Bawarii, Niemcy - poszukuje odpowiedniego kandydata zainteresowanego podjęciem stałej pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
- Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
- Kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.

Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie bezpośrednie, na niemieckich warunkach,
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki ustawowe,
- Praca w pełnym wymiarze godzin,
- Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, tydzień w Polsce),
- Możliwość zapewnienia pracy dla współmałżonka.

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości Kucharz / Chef de Partie, zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)”.
Wymagania
Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe,
- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza,
- Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Lokalizacja
Bawaria

O firmie
HEADHUNTERS sp. z o.o. to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu. Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu. HEADHUNTERS Sp. z o.o. korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim.
Adres email
kadry@agencja-headhunters.eu
Numer telefonu
+48914348888
Adres
ul. Kmieca 27, 71-085 Szczecin hdhunters.com
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt