Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Elektryk przemysłowy

Walter Fach Kraft Niemiecka Agencja Pracy

Stała Stanowisko w Dodane 2013 07 10.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracownika na stanowisko :
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY – PRACA OD ZARAZ

Opis stanowiska:

Konserwacja i utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
- Utrzymanie ruchu w zakładzie produkcyjnym, usuwanie usterek, instalowanie maszyn, itp., elektryk instalacyjny – instalacje na budowach
- Umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie
- Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnik lub elektromonter
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Komunikatywność
- Prawo jazdy kat B + własny samochów
- Chęć podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + dieta
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Indywidualną pomoc na miejscu przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy
- Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, w razie wypadku przy pracy
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Możliwość długoterminowej pracy w Niemczech

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w j. niemieckim wraz ze zdjęciem oraz z klazulą dotyczącą ochrony danych osobowych, lub o kontakt telefoniczny 71 366 60 81, 71 366 64 55

Wymagane Umiejętności

  • WAŻNE UPRAWNIENIA SEP,
  • DOSIADCZENIE W PRACY JAKO ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Firma Oferuje

12 euro na 1 + dieta

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08/09/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.