Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Kierowca krajowy C+E – kontenery morskie

Holbern

Stała Stanowisko w Dodane 2013 09 02.

Niemiecka firma transportowa poszukuje doświadczonych kierowców z podstawową znajomością j. niemieckiego na stanowisko:
Okolice Hamburga

Wymagamy:
- minimum rocznego doświadczenia z kontenerem morskim
- komunikatywna znajomości j. niemieckiego
- uprawnień ADR
- karty kierowcy
- prawa jazdy C+E

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + diety
- niemiecką umowę
- niemieckie świadczenia socjalne

Opis stanowiska:
- praca na kontenerze morskim
- trasy krótkobieżne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail.
Więcej informacji pod nr telefonów: 604 242 084

* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

Wymagane Umiejętności

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 09/29/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.