Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Kierowca krajowy CE, Magdeburg 3/1

Holbern

Stała Stanowisko w Dodane 2013 10 01.

HOLBERN – sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się rekrutacją kierowców międzynarodowych C+E. Naszym kandydatom oferujemy oferty pracy w Niemczech z bezpośrednim zatrudnieniem u niemieckiego pracodawcy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Magdeburg
Nr referencyjny: KN/GS/2013
Opis stanowiska:
- praca w systemie 3/1
- transport na terenie Niemiec
- ciągniki siodłowe marki DAF
- flota spełniająca normy euro 3 oraz euro 5
-zestawy z przyczepą na obrotnicy oraz kontenerem typu BDF lub naczepy typu firanki
Wymagania:
- prawo jazdy CE, karta kierowcy
- minimum rok doświadczenia
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- mile widziany podstawowy kurs ADR
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- wynagrodzenie 1600 euro brutto + 24 euro diety (przy systemie 3/1)
- zaplecze socjalne na bazie firmy
- przestrzeganie czasu pracy kierowców
Więcej informacji pod nr telefonu: 604 242 084
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na e-mail wpisując w tytule KN/S/2013
* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

Wymagane Umiejętności

  • - podstawowa znajomość j. niemieckiego

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10/27/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.