Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Komisjoner z uprawnieniami na wózki widłowe

Silesia Personal

Stała Stanowisko w Dodane 2013 09 25.

Niemiecki magazyn Kaufland/branża mięsna/ poszukuje osób z uprawnieniami na wózki widłowe

Zakres obowiązków:
-komisjonowanie/zestawienie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą elektrycznych wózków paletowych
-zbieranie zamówień za pomocą skanera
-praca w temperaturze 0-2 stopni Celcjusza
-system akordowy

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe tłumaczone na język niemiecki
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-zatrudnienie o pracę na warunkach niemieckich
-kontrakt minimum 6 miesięcy
-płatny urlop wypoczynkowy
-organizujemy zakwaterowanie

CV wraz ze zdjęciem oraz skanem uprawnień na wózki widłowe prosimy o przesyłanie na adres podany poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Wymagane Umiejętności

  • Uprawnienia na wózek widłowy

Jak Aplikować

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.