Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Malarz Proszkowy
EURO WELT Agencja Pośrednictwa Pracy
Ostatni raz zaktualizowane: 2020-03-25
Niemcy
Rodzaj pracy
Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809), to certyfikowane biuro z siedzibą w Lublińcu, zajmujące się rekrutacją pracowników chcących podjąć pracę w krajach niemieckojęzycznych. Od 2015 roku współpracujemy z zagranicznymi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę koordynatora na każdym etapie współpracy. Wypłaty zawsze na czas!


Obecnie dla naszego niemieckiego Klientarekrutujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ PROSZKOWY
(M/K/D)

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Bawaria, Badenia Wirtembergia

***ZADANIA***

• Przygotowywanie powierzchni do lakierowania (zabezpieczenie elementów, gruntowanie)
• Lakierowanie manualne oraz przy użyciu urządzeń lakierniczych różnych elementów oraz powierzchni

Wymagania
***WYMAGANIA***

• Wykształcenie jako malarz/ lakiernik lub minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)


***OFERUJEMY***
✔Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
✔Możliwość podjęcia stałej współpracy
✔Praca w pełnym wymiarze godzin
✔ Stawka: 11-13 E brutto/h
✔ Dieta: 6-7 E netto/ h
✔Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
✔Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
✔Przejrzyste zasady zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie
✔Gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne, na życzenie pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce)
✔Pomoc w organizacji wyjazdu i przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: 0048 660 080 799 (od 8:30 do 16:00)
MAIL: info@eurowelt.com.plZgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: info@eurowelt.com.pl.

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”


Wynagrodzenie
11-13 E brutto+6-7 E diety

Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
EURO WELT Agencja Pośrednictwa Pracy
O firmie
EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy o numerze KRAZ 12809. Zajmujemy się rekrutacją pracowników do krajów niemieckojęzycznych. W naszej ofercie posiadamy wakaty na stanowiska z branży budowlanej, logistycznej, produkcyjnej. Nasze usługi są dla wszystkich Kandydatów BEZPŁATNE. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim a także służymy fachową poradą na temat pracy i życia w krajach niemieckojęzycznych. Zapraszamy do współpracy.
Adres email
info@eurowelt.com.pl
Numer telefonu
660 080 799
Adres
42-700 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 54/23 www.eurowelt.com.pl
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie