Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Malarz Proszkowy
EURO WELT Agencja Pośrednictwa Pracy
Niemcy
Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809), to certyfikowane biuro z siedzibą w Lublińcu, zajmujące się rekrutacją pracowników chcących podjąć pracę w krajach niemieckojęzycznych. Od 2015 roku współpracujemy z zagranicznymi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę koordynatora na każdym etapie współpracy. Wypłaty zawsze na czas!

Obecnie dla naszego niemieckiego Klientarekrutujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ PROSZKOWY
(M/K/D)

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Bawaria, Badenia Wirtembergia

***ZADANIA***

• Przygotowywanie powierzchni do lakierowania (zabezpieczenie elementów, gruntowanie)
• Lakierowanie manualne oraz przy użyciu urządzeń lakierniczych różnych elementów oraz powierzchni

Wymagania
***WYMAGANIA***

• Wykształcenie jako malarz/ lakiernik lub minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)

***OFERUJEMY***
✔Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
✔Możliwość podjęcia stałej współpracy
✔Praca w pełnym wymiarze godzin
✔ Stawka: 11-13 E brutto/h
✔ Dieta: 6-7 E netto/ h
✔Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
✔Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
✔Przejrzyste zasady zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie
✔Gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne, na życzenie pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce)
✔Pomoc w organizacji wyjazdu i przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: 0048 660 080 799 (od 8:30 do 16:00)
MAIL: info@eurowelt.com.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: info@eurowelt.com.pl.

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”

Wynagrodzenie
11-13 E brutto+6-7 E diety

O firmie
EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy o numerze KRAZ 12809. Zajmujemy się rekrutacją pracowników do krajów niemieckojęzycznych. W naszej ofercie posiadamy wakaty na stanowiska z branży budowlanej, logistycznej, produkcyjnej. Nasze usługi są dla wszystkich Kandydatów BEZPŁATNE. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim a także służymy fachową poradą na temat pracy i życia w krajach niemieckojęzycznych. Zapraszamy do współpracy.
Adres email
info@eurowelt.com.pl
Numer telefonu
660 080 799
Adres
42-700 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 54/23 www.eurowelt.com.pl
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt