Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Monter suchej zabudowy
ConceptPlus
Niemcy
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Północnozachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:
• Montowanie konstrukcji z zabudowy suchej
• Cięcie oraz montaż elementów zabudowy jak również materiałów izolacyjnych
• Szpachlowanie oraz fugowanie
• Obudowywanie podtynkowych systemów instalacyjnych oraz montaż prefabrykatów

Oferujemy:
• Ponadtaryfowe wynagrodzenie (13,50 € - 15,50 € w zależności od kwalifikacji)
• Dodatek urlopowy i świąteczny jak również dodatki i premie określone w taryfikatorze
• Dieta oraz bezpłatna odzież robocza
• Wsparcie koordynatorów
• Przyjazny system zaliczek
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Dodatkowe informacje
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 969 105
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. 17 878 70 26
17 862 20 26
Wymagania
• Wykształcenia zawodowego jako monter suchej zabudowy (k/m), stolarz (k/m), malarz (k/m) lub ugruntowanego doświadczenia w tym zakresie
• Sumienności, umiejętności pracy w grupie, jak i samodzielnie
• Sprawności fizycznej
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane, ale nie są wymogiem koniecznym
Wynagrodzenie
13.50 euro brutto

Nazwa firmy
ConceptPlus
O firmie
Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. posiadająca biura w Rzeszowie i Opolu. Firma oferuje pracę na terenie Niemiec i Holandii.
Adres email
ase@cp-personal.com
Numer telefonu
48 17 8787026
Numer telefonu komórkowego
48 504969105
Adres
Concept Plus Sp. z o.o. ul. Grottgera 26 35-005 Rzeszów
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt