Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Looking for a summerjob in amazing Italy?
Wintour NL
Ostatni raz zaktualizowane: 2014-01-17
Włochy
Rodzaj pracy
WINTOUR NL is looking for all-round entertainers, team-leaders, sport tournament organizers, fitness instructors, mini-club assistants, choreographers/dancers to work in quality resorts in Italy.

Requirements: knowledge of English and predisposition to socialize. Minimum availability required: 2 consecutive months between the period 01.04.2014 and 30.09.2014. Obligatory Training-period in region of Eindhoven, the Netherlands. Minimum age required: 18 years.

Castings will be held throughout the whole of Europe, also in Vilnius!
More information? CALL US: Monday to Friday between 10:00 and 17:00 o’clock: 0031.(0)40.8436572, 0031.(0)6.16210883
Wymagania
Anglų kalbos žinios,Darbštumas,Atsakingumas
Wynagrodzenie
500 Euru
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Wintour NL
O firmie
0031616210883
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie