Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Oferta pracy w Niemczech dla Lakiernika – atrakcyjne warunki

SILVERHAND

Stała Stanowisko w Dodane 2013 09 13.

SILVERHAND Agencja Zatrudnienia (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822) jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników technicznych z komunikatywną znajomością języka kraju przyjmującego.

SILVERHAND pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w: Szwajcarii, Austrii, Niemczech oraz w krajach francuskojęzycznych: Belgii i Francji. Bezpłatne usługi tłumaczenia CV, gwarancja wypłacalności firm, z którymi współpracujemy oraz stały kontakt z biurem w Polsce to powody, dla których warto Nam zaufać!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Mechanik/Blacharz/Lakiernik
(NIEMCY)
Nr ref. E/Nhm/1277

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Miejsce pracy: Hamburg
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
- naprawa samochodów osobowych lub ciężarowych (w zależności od preferencji oraz umiejętności)
- przygotowywanie elementów do lakierowania (naprawy smart)
- prace blacharskie
(oferta pracy dopasowana zgodnie z preferencjami Kandydata/Kandydatki)

Wymagania:
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- wyuczony zawód: mechanik samochodowy/elektromechanik/lakiernik/blacharz samochodowy

Oferta:
- atrakcyjna stawka 11-12 euro/godz. netto – na rękę
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości – informujemy o tym)
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!
Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, oddzwonimy w ciągu 24H!
SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).
Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV na e-mail.
Tel. 697 317 027
Tel. 785 624 599
Skype: silverhand.natalia
Skype: silverhand.agnieszka

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Wymagane Umiejętności

  • Lakiernik

Jak Aplikować

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.