Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Operator wózka widłowego Niemcy
EastGate Recruitment
Niemcy
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice Augsburga, Ingolstadt, Kempten, Bawaria Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Augsburg.
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 162 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 11 euro.
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1400 euro.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

Wymagania
Wymagania:

Mężczyźni w młodym wieku, zdrowi i w dobrej kondycji fizycznej.
Konieczne doświadczenie jako operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech).
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (na dojazd z kwatery do pracy).
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.
Wynagrodzenie

Adres email
east.gate.poland@gmail.com
Numer telefonu
512167223
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt