Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

Płytkarz – praca w Niemczech

Holbern

Stała Stanowisko w Dodane 2013 09 04.

Dla niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko płytkarza.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne. Aktualnie poszukujemy kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie w niemieckiej firmie.
Płytkarz
praca w Niemczech

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
-doświadczenie w pracy jako płytkarz
-umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
Zakres obowiązków:
-kładzenie płytek na ścianach i podłodze
-fugowanie
-dodatkowe prace związane z tym zawodem
Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-umowę o pracę na czas nieokreślony
-pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail wpisując w tytule: Płytkarz/09/2013/

Wymagane Umiejętności

  • -komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Jak Aplikować

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10/02/2013

Ostrzeżenie!

Ostrzegamy przed nieuczciwymi ogłoszeniodawcami oraz ofertami pracy! Proszę nie odpowiadać na ogłoszenia firm oferujących zatrudnienie w zamian za:

  • -Opłatę za przejazd i/lub proces rekrutacyjny
  • -Udostępnienie szczegółowych danych osobowych
  • -Wysłanie SMS-a

Zanim wyślesz CV dokładnie sprawdź wiarygodność firmy, która zamieściła ogłoszenie.

Informujemy, że gdy ubiegasz się o ofertę pracy, również wyrażasz zgodę aby otrzymywać nasz newsletter z aktualnymi ofertami pracy i innymi przydatnymi informacjami.