Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Poszukujemy opiekunek osób starszych do Niemiec
LIDER s.c
Niemcy
Jeśli interesuje Cię praca za granicą- praca w Niemczech. Jeśli rozumiesz potrzeby osób starszych, posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Jeśli jesteś gotowa nieść pomoc osobą starszym, słabym, schorowanym i wspierać ich w trudnych sytuacjach. Praca opiekunki w Niemczech jest stworzona właśnie dla CIEBIE.

Oferujemy:
- legalną pracę w Niemczech,
- ubezpieczenie społeczne opłacane od kwoty 4055, 00 zł
- Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
- delegowanie na podstawie formularza A1
- zmiany co 2 miesięce z możliwością przedłużenia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- oferty dobierane są indywidualnie zgodnie z kwalifikacjami kandydatek
- bezpłatne zakwaterowanie/ pokoje do własnej dyspozycji /
bezpłatne pełne wyżywienie
- pomoc przy podjęciu pracy i wsparcie w czasie jej trwania
- pomoc naszego koordynatora na terenie Niemiec
- zwrot kosztów podróży do 150 Euro
Dodatkowe informacje
Obowiązki:
- opieka nad osobą straszą
- pomoc w codziennej toalecie
- pomoc w zajęciach i codziennych czynnościach domowych
- dotrzymywanie towarzystwa / rozmowy, czytanie gazet, gry /
- chodzenie na spacery, zajęcia terapeutyczne, gimnastykę, pływalnię
Wymagania
Wymagania:
- kobiety w wieku od 35 lat - 60
- łagodne i pogodne usposobienie
- dobry stan zdrowia
- cierpliwość
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, komunikatywnym, dobrym
- doświadczenie w opiece
- mile widziane posiadanie prawa jazdy oraz referencji

Więcej info. udzielę tel.
32 237 47 04, 730 555 570
lider.sc@wp.pl
Wynagrodzenie
900-1300

Nazwa firmy
LIDER s.c
O firmie
Agencja Pracy LIDER s.c działa w oparciu o certyfikaty Ministerstwa Pracy .Wspieramy bezrobotne kobiety w znalezieniu pracy i czynimy to z powodzeniem.Na bieżąco współpracujemy z Urzędem Pracy. Ukierunkowaliśmy się na rekrutacje polskich opiekunek. Nasza firma proponuje prace w Niemczech jako Opiekunka nad osobami starszymi.
Adres email
Numer telefonu
730555570
Adres
ul. Łużycka 16, pok. 119
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt