Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Pracownik (k/m) ds. wprowadzania danych – wsparcie działu księgowości
ConceptPlus
Niemcy
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pełny etat
Miejsce pracy: Haren (Ems)
Skorzystaj z różnorodnych możliwości rozwijającej się firmy i rozpocznij pracę w Niemczech od zaraz!
Nasz klient z branży spożywczej poszukuje Pracownika (k/m) ds. wprowadzania danych.
Zakres obowiązków:
• Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników
• Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim
• Kontrola dokumentów
• Wsparcie działu księgowości przy wystawianiu rozliczeń wypłaty
• Prace biurowe w dziale personalnym
Oferujemy:
• Nowoczesne stanowisko pracy
• Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
• Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
• Pomoc w organizacji zakwaterowania
Dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Paulina Kielbinska
+49 (0) 59191376754
pki@cp-personal.com
Wymagania
• Minimum wykształcenia średniego o profilu handlowym
• Doświadczenia w pracy w dziale personalnym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech
• Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
• Dokładności, samodzielności
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
• Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole
• Prawa jazdy Kl. B
Wynagrodzenie
do negocjacji

Nazwa firmy
ConceptPlus
O firmie
Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. posiadająca biura w Rzeszowie i Opolu. Firma oferuje pracę na terenie Niemiec i Holandii.
Adres email
ase@cp-personal.com
Numer telefonu
48 17 8787026
Numer telefonu komórkowego
48 504969105
Adres
Concept Plus Sp. z o.o. ul. Grottgera 26 35-005 Rzeszów
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt