Opis pracy
 Niemcy
Liczba ludności – 81,98 miliona
Waluta – Euro
Wskaźnik bezrobocia – 5,2 %
Język urzędowy – język niemiecki

Niemcy leżą w zachodniej i środkowej Europie, w ich skład wchodzi 16 krajów związkowych, tzw. landów. Największym ośrodkiem aglomeracyjnym jest stolica Berlin. Wskaźnik bezrobocia w Niemczech utrzymuje się na niskim poziomie już od kilku lat. W Niemczech jest największa liczba polskich emigrantów i najłatwiej tutaj o pracę. Poszukiwane są opiekunki osób starszych, pielęgniarki oraz specjaliści i osoby pracujące na produkcji. Znajomość języka niemieckiego jest bardzo pomocna, choć znajomość języka angielskiego jest również dużym atutem.

Serwisant
LUST HR-Service
Niemcy
Rodzaj pracy
Obowiązki:
• montaż bram, drzwi, drzwi przeciwpożarowych, przeładunek, montaż i uruchomienie szlabanów,
• komunikacja na budowie z przedstawicielami Klienta,
• reprezentacja najlepszych wartości Firmy.
Dodatkowe informacje
Oferujemy:
• pracę dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim,
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę,
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy,
• zakwaterowanie, szkolenie, kurs języka niemieckiego oraz niezbędne przyrządy do pracy,
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem.
Wymagania
Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie w montażu bram, drzwi, drzwi przeciwpożarowych, techniki przeładunku, szlabanów, bądź związanych z automatyzacją,
• doświadczenie oraz wykształcenie jako ślusarz, elektryk, mechatronik itp.,
• zaangażowanie i chęci do pracy,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• prawo jazdy kategorii B (do 3,5 tony).
Wynagrodzenie
atrakcyjne wynagrodzenie
Adres email
rekrutacja@lushr.pl
Numer telefonu
535 025 856
Adres
Pl. J. Kilińskiego 2, II piętro 35-005 Rzeszów
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt