Wszystkie oferty pracy za granicą w jednym miejscu!

Aby zamieścić ofertę pracy, Zaloguj albo Utwórz nowe konto

zatrudnię mechanika i lakiernika samochodowego

Klient GP People

Stała Stanowisko w Dodane 2013 07 19.

Nasz klient, niemiecki warsztat samochodowy, poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

mechanik i lakiernik samochodowy

nr referencyjny: mil/07/13
miejsce pracy: Kempten/Niemcy

wymagania niezbędne:
- wykształcenie zawodowe
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
- min. 3 – 5 lat udokumentowanego doświadczenia
- umiejętność szybkiej pracy

opis stanowiska:

- naprawa pojazdów osobowych
i/lub
- lakiernictwo proszkowe i natryskowe
- renowacja lakieru, karoserii

oferujemy:

- stałą pracę u niemieckiego pracodawcy na czas określony
- wynagrodzenie w wysokości od 10,00 eur/h brutto w zależności od kwalifikacji
- 40h pracy tygodniowo
- darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na podany nizej adres mailowy

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Wymagane Umiejętności

  • mechanika,lakiernictwo

Firma Oferuje

od 10,00€/h

Jak Aplikować