Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Norwegia
Liczba ludności – 5,019 miliona
Waluta – Korona norweska
Wskaźnik bezrobocia – 3,4%
Język urzędowy – język norweski

Norwegia leży na Półwyspie Skandynawskim i zaliczana jest do krajów nordyckich, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród osób poszukujących pracy. Bezrobocie jest tutaj na niskim poziomie, a jakość życia zaliczana do najwyższych na arenie europejskiej. Średni miesięczny dochód wynosi 15000 koron norweskich. W Norwegii pracę znaleźć mogą specjaliści różnej kategorii, od monterów, spawaczy, przez cieśli jak i stolarzy. Język norweski uchodzi za język trudny, aczkolwiek znajomość języka angielskiego bywa wystarczająca w znalezieniu pracy.

Branża Automotive - Norwegia
Adecco
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-09-03
Norwegia
Rodzaj pracy
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujemy doświadczonych specjalistów do pracy w Norwegii w branży motoryzacyjnej.

Pracuj w Norwegii - branża Automotive
Numer ref. Auto/Nor/09.2018

Aktualnie posiadamy oferty pracy dla wykwalifikowanych:
- Mechaników (samochodów osobowych i ciężarowych)
- Blacharzy
- Lakierników samochodowych
- Diagnostów i serwisantów
Dodatkowe informacje
Możemy Ci zaoferować:

• Stabilne zatrudnienie w Norwegii - umowę pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu pracy
• Darmowy przelot do Norwegii - przy większości projektów
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%


Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego: Auto/Nor/09.2018 na adres mailowy:

Sandra.czok@adecco.com


W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji
Wymagania
Zachęcamy do przesłania swojego CV jeśli:

• Wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów osobowych lub ciężarowych nie jest dla Ciebie problemem
• Pracujesz w zawodzie 3 lata
• Komunikujesz się w języku angielskim
• Możesz przedstawić referencje potwierdzające Twoje kwalifikacje

Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie –min 190 NOK brutto/godz. (możliwe stawki do 240 NOK, w zależności od kwalifikacji oraz projektu)
Lokalizacja
Lokalizacja pracy (miasto) wybierane jest indywidualnie dla każdego kandydata przez pracodawcę.
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
Adecco
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie