Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
 Norwegia
Liczba ludności – 5,019 miliona
Waluta – Korona norweska
Wskaźnik bezrobocia – 3,4%
Język urzędowy – język norweski

Norwegia leży na Półwyspie Skandynawskim i zaliczana jest do krajów nordyckich, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród osób poszukujących pracy. Bezrobocie jest tutaj na niskim poziomie, a jakość życia zaliczana do najwyższych na arenie europejskiej. Średni miesięczny dochód wynosi 15000 koron norweskich. W Norwegii pracę znaleźć mogą specjaliści różnej kategorii, od monterów, spawaczy, przez cieśli jak i stolarzy. Język norweski uchodzi za język trudny, aczkolwiek znajomość języka angielskiego bywa wystarczająca w znalezieniu pracy.

Oklejanie naczep, Norwegia
PlusJob Poland Sp. z o.o.
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-09-05
Norwegia
Rodzaj pracy
Opis stanowiska:
Praca w warsztacie samochodów ciężarowych przy oklejaniu naczep. Praca z naklejkami oraz foliami o dużych powierzchniach (oklejanie całych naczep). Do zadań należy usuwanie starych folii, przygotowanie powierzchni naczepy przed oklejaniem oraz naklejanie dużo formatowych folii na powierzchnie metalowe, a także plandeki.

Kontakt: ad@plusjob.pl, +48732550434
Dodatkowe informacje
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie,
- pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin,
- możliwość długoterminowej współpracy,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
- opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia,

Dodatkowo, nasi konsultanci pomagają w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy oraz sprawują opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.
Wymagania
- komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- doświadczenie przy naklejaniu naklejek oraz folii o dużych powierzchniach: samochody, ciężarówki, naczepy, witryny sklepowe lub samoloty itp.,
- wymagana duża precyzja oraz dokładność pracy,
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- gotowość do szybkiego wyjazdu,
- mile widziany własny samochód.
Wynagrodzenie
200 NOK/h brutto
Lokalizacja
Vestby
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
PlusJob Poland Sp. z o.o.
O firmie
Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Belgii oraz Danii. Nasi pracownicy są pod stałą opieką wykwalifikowanych konsultantów, którzy służą poradą i pomocą na każdym etapie rekrutacji i w czasie pracy za granicą. Jeżeli poszukujesz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą – nie czekaj zgłoś się do nas już teraz! Jeżeli jesteś pracodawcą i poszukujesz wykwalifikowanego personelu do swojej firmy – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie: - rekrutacji i selekcji pracowników - doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników - szkoleń personalnych Jeśli szukasz dobrej pracy lub wykwalifikowanego pracownika nie czekaj napisz lub zadzwoń do nas już teraz – wymarzona praca lub pracownik czeka na Ciebie!
Adres email
office@plusjob.pl
Adres
ul. Zygmunta Chmielewskiego 22A/Ip 70-028 Szczecin, Polska
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie