Opis pracy
 Szwajcaria
Liczba ludności – 7,997 miliona
Waluta – Frank szwajcarski
Wskaźnik bezrobocia – 3,1%
Język urzędowy – język niemiecki, język francuski, język romansz, język włoski

Szwajcaria jest wysokorozwiniętym krajem przemysłowym o gospodarce silnie zorientowanej na eksport. W Szwajcarii obowiązują trzy języki urzędowe, co rozszerza ofertę dla osób poszukujących pracy. Jakość życia jest tutaj na wysokim poziomie. Stopa bezrobocia jest bardzo niska, w związku z czym znalezienie zatrudnienia nie powinno być trudne. Najczęściej poszukiwane osoby do pracy to pielęgniarki i opiekunki oraz specjaliści różnej kategorii. Czasami można znaleźć oferty pracy dla lekarzy oraz asystentek.

Nuolatiniai darbai sandėliuose ir fabrikuose Anglijoje
BALTIC UNION
Wielka Brytania
1.) Reikalingi pieno produktų pakuotojai nuolatiniam darbui Anglijoje naujai atsidarančiose jogurto ir sviesto linijose fabrikuose.
Vietovė: Netoli Liverpoolio.
Darbo pobūdis – pakavimas maisto produktų.
Apmokėjimas – pradžioje nuo 6,31 GBP/val., po bandomojo laikotarpio keliamas.
Reikalavimas – šnekamoji anglų kalba.
Apgyvendinimas suteikimas netoli darbo vietos, nuomos kaina 65 GBP/sav., yra internetas, už kurį papildomai mokėti nereikia, kambaryje galima gyventi po vieną!

Darbas nuo gegužės antros pusės, nuolatinis.
Atvykus reikia turėti nuomai už dvi savaites, viso 130 GBP + asmeninėms išlaidoms.

2.) Sandėliuose reikalingi darbuotojai. Vietovės Anglijoje:Liverpool, Speke, Warrington, Chester, Winsford.
Darbo pobūdis: pakavimo ir sandėliavimo darbai.
Sandėliuose pakuojamos produkcijos įvairovė: aksesuarai, kosmetika, elektronika, DVD, kompiuteriniai žaidimai, vaistai, parfumerija. Šiuo metu turim aktyvų pasiūlymą dirbti TESCO sandėliuose. Bet kasdien vis kitame sandėlyje su skirtinga produkcija turim aktyvių pasiūlymų.

Valandinis atlyginimas £6,31 – £11,82
Darbo laikas – pamainomis, vidutiniškai nuo 40 – 44 valandų per savaitę. Galima dirbti viršvalandžius.
Reikalingi tiek vyrai, tiek moterys.
Apgyvendinimas suteikiamas.

Su savimi pradžiai už nuomą ir administracinį mokestį bei depozitą(nes po pirmų 2 savaičių tik gausite algą, po to, kas savaitę) reikia turėti 320 Svarų. Taip pat turėti pinigų savoms išlaidoms pirmoms 2savaitėms. Pastovi nuomos kaina praėjus 2 savaitėms- apie 60 GBP.
Puiki galimybė norintiems dirbti bei užsidirbti.

Nepraleiskite progos ! Vietų skaičius ribotas.

Susidomėjusius dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:
UAB BALTIC UNION
Įmonės kodas: 301731139
Adresas: Gedimino pr. 28/2, 01104 Vilnius, Lietuva
Mob. tel. +37068337735
Mob. tel. +370 684 55644
Biuro tel. +370 526 20639
Skype: cv.balticunion, atranka.balticunion
Wymagania
šnekamoji anglų kalba
O firmie
+37068337735
@ Pracazagranicaodzaraz.pl 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt