Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Rodzaj pracy
Opis pracy
Mechanik naczep i samochodów ciężarowych, Szwecja
PlusJob Poland Sp. z o.o.
Ostatni raz zaktualizowane: 2018-10-12
Szwecja
Rodzaj pracy
PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Zapewniamy pracę na terenie państw Skandynawskich: Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii.

Dla swojego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Mechanik naczep i samochodów ciężarowych z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Aastorp (Szwecja)

Obowiązki:

-naprawa samochodów ciężarowych i naczep pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
-serwisowanie i przygotowywanie naczep i samochodów ciężarowych do trasy,
-dojazd samochodem serwisowym do klienta.
Dodatkowe informacje
Oferujemy:

- 2-3 miesięczne szkolenie wdrażające do pracy,
- zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub własną działalność,
- bardzo dobre stawki godzinowe,
- możliwość zjazdów do domu,
- długoterminową współpracę,
- minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zakwaterowanie.

Ponadto, nasi koordynatorzy pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem i po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli oferta wydała Ci się interesująca – skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem: js(małpa)plusjob.pl lub zadzwoń.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
Wymagania
- komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
- min. 2 lata doświadczenia w serwisowaniu naczep lub samochodów ciężarowych (lub podobne),
- mile widziane doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych,
- prawo jazdy kat. C (CE będzie dodatkowym atutem),
- gotowość do wyjazdu.
Wynagrodzenie
150DKK/h brutto
Lokalizacja
Astorp
Ubiegaj się o pracę
Ilość wyświetleń oferty pracy
Nazwa firmy
PlusJob Poland Sp. z o.o.
O firmie
Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji, Belgii oraz Danii. Nasi pracownicy są pod stałą opieką wykwalifikowanych konsultantów, którzy służą poradą i pomocą na każdym etapie rekrutacji i w czasie pracy za granicą. Jeżeli poszukujesz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą – nie czekaj zgłoś się do nas już teraz! Jeżeli jesteś pracodawcą i poszukujesz wykwalifikowanego personelu do swojej firmy – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie: - rekrutacji i selekcji pracowników - doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników - szkoleń personalnych Jeśli szukasz dobrej pracy lub wykwalifikowanego pracownika nie czekaj napisz lub zadzwoń do nas już teraz – wymarzona praca lub pracownik czeka na Ciebie!
Adres email
office@plusjob.pl
Adres
ul. Zygmunta Chmielewskiego 22A/Ip 70-028 Szczecin, Polska
Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie