Spradź swój email, wiadomość potwierdzenia rejestracji została wysłana
Szkoly jezykowe
Wróć

ChelseaAkademia Języków Obcych Chelsea to wyjątkowa szkoła językowa. Nasza siedziba znajduje się w Opocznie, ale mamy także swoje prężnie działające filie w: Drzewicy, Końskich i Przysusze.

W naszej ofercie znajdują się kursy języka: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz niemieckiego. Jako jedyna szkoła w regionie stosujemy nowoczesne metody nauczania. Uzyskaliśmy licencję na nauczanie metodami Talking Kids i Direct English. W ostatnim czasie zostaliśmy autoryzowanym partnerem ETS- Educational Testing Service, co oznacza że prestiżowy certyfikat językowy można zdobyć w naszym ośrodku.

 

angielski-osielskoSzkoła Językowa British School jest największą z ogólnopolskich szkół językowych w kraju, posiada blisko 60 oddziałów, zatrudnia ponad 700 lekorów i kształci ponad 30 000 słuchaczy. Od 1999 objęta jest patronatem Oxford University Press i wiedzie prym w rankingach na najlepszą szkołę językową w Polsce. Kursy językowe opierają się na autorskiej metodyce opracowanej przez metodyków British School oraz Oxford University Press przy współpracy z profesorami Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W szkole językowej British School zarówno dzieci, jak i dorośli mogą uczyć się nie tylko języka angielskiego, ale również niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Założona w 1996 roku szkoła, od blisko 20 lat oferuje swoim słuchaczom najwyższy poziom nauczania.

 

iforgeJesteśmy rodzinną szkołą językową założoną przez doświadczonych lektorów których pasją jest nauczanie. Nasze zajęcia prowadzimy w miłej, kameralnej atmosferze. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego słuchacza, a Twój sukces jest dla nas największą satysfakcją. Zajęcia prowadzimy w sposób żywy i ciekawy dla naszych słuchaczy. Oprócz ćwiczeń w środowisku klasy stwarzamy sytuacje, w których każdy słuchacz uczy się swobodnej komunikacji w danym języku. Nie ograniczamy się do prowadzenia zajęć tylko w naszej placówce. Naszym klientom oferujemy też lekcje z dojazdem do domu lub miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

lang

Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy kompetencji w zakresie języków obcych w firmach i instytucjach: badamy, szkolimy, doradzamy, monitorujemy, egzaminujemy i tłumaczymy.

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji systemy i narzędzia do zarządzania projektami językowymi, dzięki którym zarówno małe firmy jak i duże korporacje mogą sprawniej rozwijać swój biznes.

 

teteatete

Niezwykły mariaż profesjonalizmu, innowacyjności i… pozytywnego szaleństwa. Niespotykane nagromadzenie doskonałej energii i ogromnej pasji. Jak dobrze, że mamy cztery oddziały — jeden by tego z pewnością nie wytrzymał! Tete-a-Tete nie jest szkołą sieciową. To kameralna szkoła osiedlowa, zlokalizowana po sąsiedzku, tuż obok Ciebie. Tak — niewykluczone, że widzisz nas z okien swojego domu!

Stworzyliśmy profesjonalną, nowoczesną szkołę językową a jednocześnie udało nam się zachować urok i wszystkie zalety małej szkoły osiedlowej. Stawiamy na kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, naukę w małych grupach. Zapewniamy indywidualne podejście do naszych kursantów, stały nadzór metodyczny, sprawną organizację i obsługę klientów. Naszej kompleksowej ofercie trudno się oprzeć. Naszym lektorom również

 

Shamrock - szkołaFundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych jest organizacją pożytku publicznego działającą w Krapkowicach od 2009.Prowadzi działalność jedynie w Internecie, co stanowi ogromne ułatwienie dla osób pracujących w organizacji, gdyż bariery architektoniczne są częstą przyczyną braku zatrudnienia wśród osób z dysfunkcją ruchu.

Realizując założenia statutowe, pragniemy przyczynić się do przełamywania tabu społecznego oraz pokonywaniu różnego rodzaju problemów, jakie napotykają na swej drodze osoby z niepełnosprawnością. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby chcące współpracować lub pragnące podzielić się z nami swoimi osiągnięciami czy innymi sprawami. Wszelkie dane dostępne są w zakładce Kontakt.

www.szkola-shamrock.pl ; http://szkola-shamrock.blogspot.com

Subskrybuj i otrzymuj nowe ogłoszenia na adres email.
Wybierz kraje, z których chcesz otrzymywać ogłoszenia:
Subskrybuj
Należy wybrać co najmniej jeden kraj
Dziękujemy! Twój adres email został dodany do naszej bazy danych.
@ pracazagranicaodzaraz.pl 2014-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone             Nowości - artykuły  |   Zasady i polityka prywatności  |   Kontakt

Praca za granicą - legalne oferty pracy za granicą, gdzie można znaleźć wiarygodne ogłoszenia. Stworzyliśmy ten portal z myślą o wszystkich osobach planujących wyjechać, jak i tych, którzy już przebywają poza granicami naszego kraju. Codziennie zamieszczamy ogłoszenia od renomowanych agencji zatrudnienia oraz firm z całego świata. Wierzymy, że oferty pracy zamieszczone na naszym portalu pozwolą Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę.

W celu ubiegania się o pracę proszę uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem stanowiska pracy. Wszystkie aplikację są wysyłane do firmy, która zamieściła ogłoszenie